درباره ما

 

شرکت ساختمانی میلاد مسکن از ۲ دهه گذشته فعالیت خود را در زمینه معاملات ملکی در استان گیلان آغاز نمود و بعد از گذشت مدتی فعالیت خود را در سطح استان گیلان گسترش داد و توانست با تاسیس شرکت انبوه سازان میلاد مسکن در منطقه ساحلی زیباکنار ، ملک های بسیار خوبی را به مشتریان معرفی و جلب رضایت آنها را فراهم نماید.میلاد مسکن توانسته است به عنوان مبتکر علمی در صنعت املاک گامی نو را جهت رفاه حال مشتریان خود فراهم نماید ،که در سال ۱۳۸۸ با راه اندازی وبسایت miladmaskan.com به عنوان اولین وبسایت اینترنتی رزو ویلا به صورت آنلاین و تحت پوشش گرفتن ویلا های لوکس اجاره ای شمال کشور،آسایش و راحتی را برای مسافرینی که قصد سفر به شمال کشور را دارند ایجاد نماید که با استقبال بی نظیری مواجه گردید که هم اکنون سایت میلاد مسکن رتبه اول سایت املاک استان گیلان می باشد . ساخت بیش از ۲۲۰ واحد ویلایی در سطح استان گیلان دیگر افتخار ما میباشد که با بهره گیری از خبره ترین مهندسین ساختمانی و برترین معماران، و گارانتی ویلاهای خود و خدمات پس از فروش کارنامه ای درخشان در ساخت ویلا را در سابقه خود دارد.
صداقت را سرلوحه خود قرار دادیم و رضایتمندی هزاران مشتری دیگر از افتخارات ماست.

شرکت انبوه سازان میلاد مسکن منطقه آزاد انزلی - ویلا شمال - ویلا زیباکنار - خرید ویلا شمال - خرید ویلا زیباکنار

 

دومین سازه مرتفع ایران

 

دکل تلویزیونی زیباکنار رشت یک دکل مخابراتی است که تا پیش از ساخت برج میلاد بلندترین سازه ایران بود و هم اکنون با ارتفاع ۳۶۵ متر دومین سازه بلند ایران است. این سازه در منطقه تفریحی صدا و سیمای جمهوری اسلامی در حومه شهر رشت، استان گیلان واقع شده است. این آنتن پخش برنامه‌های تلویزیونی ده استان شمالی ایران را پوشش می‌دهد.

فروش ویلا زیباکنار - ویلا گیلان - ویلا شمال - ویلا لوکس شمال - خرید ویلا ارزان شمال - ویلا منطقه آزاد انزلی - فروش ویلا - اجاره ویلا - خرید ویلا شهرکی - فروش ویلا شهرکی - میلاد مسکن - میلادمسکن - شهرک ترنج - شهرک های ویلایی ترنج - فروش ویلا شهرکی ترنج .www.miladmaskan.com بزرگ ترین سازه یاران - بزرگترین سازه کشور - مرتفع ترین سازه کشور - دومین سازه مرتفع ایران

 

«تاریخچه سیمای مرکز گیلان» فرستنده تلویزیونی مرکز گیلان در سال ۱۳۴۹/۰۲/۰۷ شمسی به قدرت kw ۲ با پخش برنامه های شبکه اول تلویزیون در ایستگاه تلویزیونی زیباکنار توسط مهندسین فرانسوی نصب و راه اندازی شد. در ابتدا این فرستنده علاوه بر پوشش گیلان، استانهای مازندران و گرگان را پوشش می داد. برای اینکه ساکنان استان مازندران بهتر بتوانند از برنامه های تلویزیونی گیلان بهره مند شوند، فرستنده تلویزیونی را در بلندترین نقطه کوههای منطقه مازندران ساخته شد تا تصویر و صدای برنامه های شبکه تلویزیونی کشور به دورترین نقطه استان مازندران نیز برسد که بعدها با توجه به گستردگی کار فرستنده ها و نصب فرستنده های جدید از مرکز گیلان جدا شدند. آنتن فرستنده تلویزیونی گیلان با ۳۲۳ متر ارتفاع بلندترین آنتن تلویزیونی ایران است که در روستای ساحلی زیباکنار قد برافراشته و با قدرت ۲۰ کیلووات انرژی و ۲۸۰۰ کیلووات تشعشع قادر است صدا و تصویر گیلان را به همه روستاها و شهرهای استان از دامنه شمالی البرز تا ماسه زارهای کرانه جنوبی دریای خزر برساند. در سال ۱۳۵۱ نیز فرستنده شبکه (۲) سیما با قدرت kw ۲نصب و شروع بکار نمود. در ۱۳ تیرماه ۱۳۷۷ با بهره گیری از هنرمندان گرانقدر گیلانی شبکه استانی باران در ایستگاه زیباکنار نصب و افتتاح شد این شبکه تلویزیونی روزی ۹ ساعت برنامه پخش می نمود که با ارتقاء کمیت و کیفیت برنامه های تولیدی صداوسیمای مرکز گیلان و تولید آثار فاخر و افزایش و نیاز مخاطب از ابتدای تیرماه سال ۱۳۹۰ سیمای مرکز گیلان ۲۴ ساعته گردید. بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی سیمای مرکز گیلان از نظر فنی توسعه چشمگیری پیدا کرده است. قبل از انقلاب فقط یک ایستگاه زیباکنار و هفت ایستگاه دیگر همراه با ۹ فرستنده در استان وجود داشت و باعث افتخار است بگوئیم در گیلان حدود ۳۰۰ ایستگاه ماهواره ای جهت پخش برنامه های تلویزیونی و رادیویی و حدود ۱۲۰۰ دستگاه فرستنده تلویزیونی در گیلان راه اندازی شده است.